Tüketiciyi Destekleme Derneği

"Yaşanabilir ve sürdürülebilir bir dünya"
 
 
 
13 Haziran 2024 Perşembe 
Ziyaretçi Sayımız: 1.744.450

Ana Sayfa
Üyelik Formu

Kurumsal


Şubelerimiz

  İstanbul Şubesi

  Kütahya Şubesi

  Sivrihisar Şubesi

  Tekirdağ Şubesi

  Kayseri Şubesi

  Bilecik Temsilciliği

  Beylikova Temsilciliği

Kurucu Üyeler

Denetim kurulumuz

Yönetim Kurulumuz

Onur Kurulumuz

Çözüm Merkezi

Çalışma Komisyonları

İnsan Hakları Kurulu

Hasta Hakları Kurulu

Faydalı linkler

Reklam Kurulu Kararları

Tüketici Konseyi Kararları

Şubelerimizden
 





 

Üye Olduğumuz Kuruluşlar

ekmek israf etme

eskişehir

 

İstanbul Şubesi

   

    YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELER

    1- Kemal Ertuğrul ÖZTÜRK  Şube Başkanı

    2- Gültekin GÜLLÜ   Şube Başkan Vekili

    3- Muhammet Nuri COŞKUN  Şube Başkan Yrd.

    4- Mehmet Emin ÖZTÜRK  Şube Başkan Yrd.

    5- Suat ULUSOY  Şube Başkan Yrd.

    YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

    1- Osman ÖZTÜRK

    2- Önder KOÇTEMİZ

    3- Yaşar KARACA

    4- Halil DÖNMEZ

    5- Av.Hasan KARASU

    DENETİM KURULU ASIL ÜYELER

    1- Av.Orhan YÖRÜR

    2- Nurettin Cengiz İŞLER

    3- Emrah BAŞ

    DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER

    1- Yunus KARACALI

    2- Abdülaziz YILMAZ

    3- Mehmet Ziya YAVUZ

    ADRES: İhlas Marmara Evleri 1.Kısım Zambak S. No:31/A BEYLİKDÜZÜ-İSTANBUL

    Tel: 05322949472

    

     Çözüm Merkezi Başkanı Önder KOÇTEMİZ 

   

    https://twitter.com/TUKDESISTANBUL

    www.facebook.com/tukdesistanbul

    istanbul@tukdes.org 


    ŞUBEMİZİN BASIN YAYIN FAALİYETLERİNE AŞAĞIDAKİ LİNK İLE ULAŞABİLİRSİNİZ.                 

    http://www.tukdes.org/index.asp?sec=1&menuid=214


    ÇALIŞMA KOMİSYONLARI:

    Araştırma-Geliştirme Komisyonu Başkanı Emrah BAŞ 

    Avrupa Birliği Projeleri Komisyonu Başkanı Yunus KARACALI

    Basın ve Medya Komisyonu Başkanı Mehmet ERYİĞİT

    Bilgi Edinme Hakkı Komisyonu Başkanı Av. Fatma TOKAÇ

    Bilişim ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Sezai ÇAKIR

    Çevre Komisyonu Başkanı Gültekin GÜLLÜ

    Çocuk Hakları Komisyonu Başkanı Funda AÇIKEL

    Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Mehmet Emin ÖZTÜRK

    Din İşleri Komisyonu Başkanı Abdulgafur LEVENT

    Eğitim Komisyonu Başkanı Mehmet ŞAN

    Gayrimenkul Sorunları Komisyonu Başkanı Osman ÖZTÜRK

    Gençlik Komisyonu Başkanı Yunus Emre ŞAHİN

    Gıda Komisyonu Başkanı Muhammet Nuri COŞKUN

    Halkla İlişkiler Komisyonu Başkanı Emine OZAN

    Hasta Hakları Komisyonu Başkanı Taner AÇIKEL

    Hukuk Komisyonu Başkanı Av. Hasan KARASU

    İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Ayşe SAY

    İletişim Komisyonu Başkanı Zeynep AYAN

    Kadın Hakları Komisyonu Başkanı Av. Adile ÜNAL

    Kurumsal İlişkiler Komisyonu Başkanı Mehmet YAVUZ

    Kültür ve Sanat Komisyonu Başkanı Osman DİNLEYİCİ

    Mali İşler Komisyonu Başkanı Halil DÖNMEZ

    Mesleki Etik Komisyonu Başkanı Dr.Burak Hamza ERYİĞİT

    Engelliler Komisyonu Başkanı Engin GÖREN

    Sağlık İşleri Komisyonu Başkanı Dr. Nurullah YÜCEL

    Sanayi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ali YETİM

    Sosyal Güvenlik Komisyonu Başkanı Barış DÖNMEZ

    Sosyal Yardım Komisyonu Başkanı Suat ULUSOY

    Spor Komisyonu Başkanı Duran ARSLAN

    Turizm Komisyonu Başkanı Dr. Ali MAZAK

    Ulaşım Komisyonu Başkanı Cengiz Nurettin İŞLER

    Yayın ve Tanıtma Komisyonu Başkanı Taşkın MİŞE

 

    İLÇE KOORDİNATÖRLERİ VE MAHALLE ELÇİLERİ:

    Arnavutköy İlçesi

            HadımköyElçisi Ayşe KARAÇAM TÜRKOĞLU

            Merkez Elçisi Gülay TORAMAN

    Avcılar İlçesi

            Merkez Elçisi Zarife ŞAHİN ULUSOY

    Bağcılar İlçesi

            Fatih Elçisi Sevim COŞKUN

    Bahçelievler İlçesi Koordinatörü Murat AKHAN

            ÇalışlarElçisi Aynur ŞERBETÇİOĞLU

            Şirinevler Elçisi Aysel YAVUZ

    Bakırköy İlçesi

            Cevizlik Elçisi Emine ÇAKIR

            Osmaniye Elçisi Gülsen ERTOK

    Başakşehir İlçesi

            5. Etap Elçisi Zuhal ÇEVİK

    Bayrampaşa İlçesi

            Orta Mahalle Elçisi Nurdan KİRAZ

    Beşiktaş İlçesi

            Dikilitaş Elçisi Aylin HACIOĞLU

            Ortaköy Elçisi Ayşe Nuray TURHAN

    Beylikdüzü İlçesi

            Merkez 1. Elçisi Burcu KESKİN

            Merkez 2. Elçisi İlknur TEKER

    Esenyurt İlçesi

            Haramidere Elçisi Gül Bilge POYRAZ

    Fatih İlçesi

            Fatih Elçisi Kadriye ÖZENER

    Gaziosmanpaşa İlçesi

            Gaziosmanpaşa Elçisi Emine KORKMAZ

    Kadıköy İlçesi

            Rasimpaşa 1. Elçisi Neşe ÖZÇELİK

            Rasimpaşa 2. Elçisi Neslihan ÖZDEMİR

    Kağıthane İlçesi

            Merkez Elçisi Arzu ZENGİN

    Maltepe İlçesi

            Zümrütevler Elçisi Melek RESULZADE

    Pendik İlçesi

            Aydos Elçisi İlkay YILDIZ

    Sancaktepe İlçesi

            Sarıgazi Elçisi Naciye İMİK

    Şişli İlçesi

            Mecidiyeköy Elçisi Ayfer SANDIKÇI

    Ümraniye İlçesi

            Atakent Kültür Merkezi Elçisi Huriye AYDIN

    Üsküdar İlçesi

             Çengelköy Kültür Merkezi Elçisi Gül YILMAZ

    Zeytinburnu İlçesi

             58. Bulvar Elçisi Zeynep AYDIN

  

    ÜNİVERSİTE KOORDİNATÖRLERİ VE FAKÜLTE ELÇİLERİ:

    Boğaziçi Üniversitesi Koordinatörü Dilara DÖNMEZ

    Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Koordinatörü Mustafa DİVYAPICIGİL

    İstanbul Üniversitesi Koordinatörü Sefa TÜRKOĞLU

    Koç Üniversitesi Koordinatörü İbrahim Taha DÖNMEZ

    Yeni Yüzyıl Üniversitesi Koordinatörü Mustafa Numan ÖZTÜRK  

    _________________________________________________ 

 

     


 

| Sık Kullanılanlara Ekle | Giriş Sayfam Yap | İletişim | E-mail Giriş |